İnşaat - Çelik Kapı - Cam Balkon - Motorlu Pancur - PVC - Balkon Korkuluğu - Sineklik

.:: Hakkımızda ::.

HAKKIMIZDA

Firmamız 2011 Yılında, KUZEY İNŞAAT adıyla kurulmuş Olup, 2011 Yılında kurumsallaşarak KUZEY İNŞAAT.İNS.TİC.LTD.STİ. ünvanıyla inşaat sektöründe "proje, mühendislik, montaj ve montaj sonrası servis hizmetleri" arasında faaliyet göstermektedir.

Kurulduğu Günden bu güne yavaş yavaş emin adımlarla ilerlemekte olan firmamız "Kalite, Estetik, Güvenlik" doğrultusunda müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Firmamız benimsemiş oldugu bu prensipler çerçevesinde; disiplinli, istikrarlı ve müşteri odaklı ekip çalışması ile gelişen Teknoloji ve Bilimin ısığında, insana ve çevreye saygılı, ulusal ve uluslar arası yasalara bağlı kalarak çalışmalarına devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Firmamızın hizmet sunumu noktasında gelecekte oluşabilecek değişimleri öngörüp, çağın gerektirdiği her türlü teknolojiyi kullanarak, insanların ihtiyaçlarını karşılayacak her türlü yapı inşaa etmektir.

MİSYONUMUZ

Ülkemiz başta olmak üzere, tüm Dünya'da ihtiyaçlar çerçevesinde konut, sosyal donatı, okul, hastane, yurt, fabrika,yol inşaatları başta olmak üzere insanların ihtiyaç duyduğu her türlü inşaat faaliyetlerini en kaliteli şekilde sunmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

İnsanoğlunun var olduğundan beri zorunlu ihtiyaçlarından biri olan barınma ihtiyacını, inşaatın vazgeçilmez kuralı olan "3E" yani "EMNİYET , ESTETİK , EKONOMİ" kuralı çerçevesinde karşılayarak en iyiyi ve en güzeli daima en ekonomik şekilde insanların hizmetine sunmaktır.

Yön.Kurulu Başkanı
Selami KARAKAŞ


 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player